Monday, 21 May 2012

Wedding Thank You CardsTrochę mi przykro mi, że to już po wszystkim...i zostało tylko wypisanie kartek z podziękowaniami dla gości weselnych. Cała papeteria weselna, to bardzo fajny zwyczaj i cieszy mnie to, że jest teraz taki wybór wśród kartek. Kartki, które otrzymaliśmy od naszych gości, to cały przekrój od tych bardzo wesołych do bardzo klasycznych i eleganckich kartek. A nasze kartki z podziękowaniami sa bardzo proste i klasyczne. Emocje zostają w naszych sercach. No i bardzo mocno dziękujemy wszystkim gościom za urocze prezenty i przednią zabawę. 

7 comments:

 1. Najważniejsze, że wspomnienia po tym najpiękniejszym dniu zostały na zawsze :)

  ReplyDelete
 2. Zdjęcia naprawdę cudne...:) Zgadzam się z poprzedniczką - wspomnienia pozostaną na zawsze i w waszych sercach i na zdjęciach, ten czas na pewno miło będziecie wspominać bo coś takiego juz nigdy się nie powtórzy!:)

  POZDRAWIAM:*

  ReplyDelete
 3. To prawda, wspomnienia zostają na zawsze, a kartki jakie teraz można kupić są prześliczne

  ReplyDelete
 4. przepiekne kartki xxx wspomnienia zapewno poztstana forever x

  ReplyDelete
 5. Zostałaś otagowana :)
  http://inredhat.blogspot.com/2012/05/moj-pierwszy-tag-co-lubie-d.html

  ReplyDelete
 6. Ja też czasem oglądam swoje kartki ze ślubu i uwierzyć nie mogę, że to już ponad 8 miesięcy temu... Czekam na Twoje zdjęcia ślubne:)
  http://www.fashionable.com.pl/

  ReplyDelete
 7. mieszka pani w londynie? pani maz to brytyjczyk?:) pytam z czystej ciekawosci, chce tam kiedys wyjechac , bede tam studiowac:)

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You might also like: