Friday, 10 February 2012

WalentynkiWalentynki? Lubicie ten dzień? Ja bardzo! Bo ja po prostu lubię wszystkiego rodzaju święta. Nie ma znaczenia jak bardzo są komercyjne. Uwielbiam kupować kartki okazjonalne, malować jajka, wymyślać dekoracje świąteczne i wszystkim tym podobne rzeczy. I takie samo podejście mam też do Walentynek. Uśmiecham się na widok wszystkich słodkich witryn sklepowych już od paru tygodni. A jak ja spędzam ten dzień? Przede wszystkim staram się, aby mój prezent nie sprowadzał sie do flakonu perfum, a kartka nie przedstawiała tylko serca przebitego strzałą. W tym roku moim walentynkowym prezentem będzie lekcja w szkole gotowania Jamiego Olivera (tak wiem, prezent powinien byc niespodzianką. Pomimo tego, że mój facet zagląda tu od czasu do czasu, to w języku polskim zbyt wiele nie rozumie. Mogę sie zatem śmiało z Wami podzielić moimi pomysłami walentynkowymi już teraz). 


Pomysły na walentynkowe prezenty: 
1. Dla niej i dla niego 
source:jamieoliver.com/recipease/lessons/
source:jamieoliver.com/recipease/lessons/
                                                       source:jamieoliver.com/recipease/lessons/
W szkole gotowania Jamiego Olivera można wybierać pomiędzy klasami z kuchni meksykańskiej, włoskiej, tajskiej i bardzo prostymi, klasycznymi daniami. Klasy zazwyczaj trwają około 2h i kosztują już od £25. Nie muszę chyba wspominać o korzyściach takiego prezentu :-) Kolacja przygotowana przez Waszą drugą połowkę według przepisu Jamiego Olivera...sami pomyślcie.


                                                            2. Dla niej i dla niego 


Cineworld Card to taka mała przepustka do świata kina za jedyne £14,99 miesięcznie. Taka karta będzie też dobrym pretekstem do częstszego wychodzenia do kina. Walentynki przez cały rok!  


                                                    3. Dla niej i dla niego 

                                                                  weheartit.com
                           weheartit.com

Stylish Island
Zwyczajnie w domu. Nie zapomnijcie tylko o stworzeniu romantycznego klimatu. Nie powinno zabraknąć świec i Waszej ulubionej muzyki. A kto będzie gotował? Koniecznie ugotujcie coś razem. Nowy przepis na pewno się przyda na ten wieczór. Wybór filmu na DVD pozostawiam dziewczynom na ten wieczór.


                                                      4. Dla niej 

source:  weheartit.com

Bez kwiatów zwyczajnie nie może się obejść. Mała rada, postarajcie się kupić kwiaty, które były przetrzymywane w środku kwiaciarni. Mnóstwo kwiaciarni wystawia je na zewnątrz. I niestety kwiaty po przyniesieniu do domu od razu opadają. 

1 comment:

  1. Nice! http://katefashionstyle.blogspot.com/

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You might also like: