Monday, 11 June 2012

Nowy tydzień = nowa ja
"Dear Dagmara,

Hello and welcome to The Gym Group!

Thank you for joining The Gym. We think you’re going to find using our great range of equipment fun and rewarding. Your membership to The Gym -  will be active within 10 minutes..."

No to maszyna ruszyła. Zakupiłam dziś karnet na siłownię. Nigdy jeszcze do takiej siłowni nie chodziłam. Jest czynna 24h na dobę i trzeba mieć specjalny numer pinu, by się do niej dostać. Najważniejsze jednak jest to, że nie będę ograniczona godzinami otwarcia.  Plan mam bardzo ambitny! Pobudka o 5.45 rano, od 6.00 do 7.00 siłownia. Zostaje mi wystarcząjąco czasu na przygotowanie się i dotarcie do pracy :-)


Mam nadzieję, że na siłowni się nie skonczy, ale uda mi się to także połaczyć z dietą. Myślę, że lato to dobry okres na taką mobilizację. Dzień jest dlugi i poranne wstawanie nie jest tak dokuczliwe jak zimą. Moje śniadanie w tym tygodniu będzie się głównie składać z musli. 

4 comments:

 1. Pozazdrościć. Ja sie nie mogę zebrać w sobie żeby iść na siłownię czy basen a o diecie to juz nawet nie mówię. Leniwiec ze mnie i tyle. Ale może wskoczę chociaż na rower:)

  ReplyDelete
 2. No to rzeczywiście bardzo ambitny plan:)
  http://www.fashionable.com.pl/

  ReplyDelete
 3. Zapraszam do wzajemnej obserwacji


  BLOGERKI zachęcam do odbioru KUPONY NA taŃSZE kosmetyki

  ReplyDelete
 4. podrzuce ci mojego synka..napewno wsatniesz;-)
  Miłej zabawy!

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You might also like: