Saturday, 2 June 2012

Tyle lat razem...


Uwielbiam weekendy i dziś  już od rana uśmiecham się sama do siebie. Sporo się działo w tym tygodniu. Po pierwsze 28 Maja obchodzimy naszą rocznicę pierwszego spotkania :-) A że nasz ślub odbył się 28 kwietnia...jest okazja do podwójengo świętowania. Pierwsza rocznica jest bardzo poważna, bo jesteśmy już sporo lat ze sobą a druga bardzo malutka i bardzo swieżutka. Jako, że rocznica wypadła w tygodniu, to zdecydowaliśmy się przełożyć świętowanie na weekend. W poniedziałek były tylko kwiaty, mała kolacja w domu...i moje ukochane macaroons. Mały drobiazg, który mnie bardzo cieszy, a cieszy tym bardziej, że mąz o tym pamiętał.
Mam nadzieję, że Wasz weekend się dobrze zapowiada. Przede mna cztery dni wypoczynku! Nie ma to jak Królowa Brytyjska :-) Z okazji 60-tej rocznicy jej panowania zafundowano nam dzień wolny od pracy. W Londynie będzie sporo imprez, które zaczynają się juz jutro, ale o tym więcej w poniedziałek.
Udanej soboty!!!
5 comments:

 1. Moja babcia też ma wolne z powodu rocznicy Królowej ;)
  Śliczne fotki :D
  Udanego świętowania !
  Obserwuję i liczę na to samo :)
  zapraszam do mnie ; )

  ReplyDelete
 2. My też obchodzimy wszystkie miesięcznice, miesięcznice poznania, zaręczyn i czego się da:)) Miłego świętowania:)
  http://www.fashionable.com.pl/

  ReplyDelete
 3. Hello, your blog is very beautiful. Come see my blog too. I j; to follow you on your blog. http://casadecorada45.blogspot.com.br/ My name is Valeria

  ReplyDelete
 4. Spóźnione, ale szczere: Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy!:)
  Jakoś nigdzie nie mogę znaleźć tych ciastek^^

  ReplyDelete
 5. very nice! http://katefashionstyle.blogspot.cz/

  ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You might also like: