Showing posts with label London. Show all posts
Showing posts with label London. Show all posts

Monday, 4 June 2012

Cheers To The Queen!!!























Po wczorajszym deszczu i dzisiejszej temperaturze poniżej 7 stopni, nie mam juz ochoty wychylać nawet nosa za drzwi! Oczywiście życzymy Krolowej jak najlepiej, i tu jest za jej zdrowie sprzed naszego telewizora :-)



K.M photos source: DailyMail
A tu mały dodatek...czyli najciekawsza postać rodzinny królewskiej. Bardzo różne opinie pojawiły się dziś w brytyjskich mediach, między innymi takie, że Kate skradła show ubierając się w stylu Scarlett O'hary :-) Nie ma jednak wątpliwości, że jest to najbarwniejsza i najlepiej ubrana kobieta w tej rodzinie. I za jej zdrowie też się dziś napijemy! :-)

The queen's diamond jubilee























Sunday, 3 June 2012

Brytyjska Królowa


No i oczywiście musiało się rozpadać. W końcu rozumiem dlaczego ulubionym tematem Brytyjczyków jest pogoda. Mieszkam tutaj ponad 7 lat i nadal porusza mnie fakt, że pada deszcz. Dzisiaj tym bardziej, bo wybieram sie właśnie do centrum Londynu zobaczyć obchody 60-tej rocznicy panowania Królowej Elżbiety. W całym mieście dominują kolory flagi brytyjskiej i wszystko jest pięknie udekorowane. Już się nie mogę doczekać! Mam tylko nadzieję, że przestanie padać.


Thursday, 24 May 2012

Szampan w środku tygonia


Dość często zdarzają mi się róznego rodzaju wyjścia z pracy. Jednak zazwyczaj jest to degustacja jedzenia, kolacje itp Wczoraj natomiast zostałam zaproszona na imprezę promującą wejście na rynek nowego szampana. I bardzo mi się podobalo! Po pierwsze wyjscie do jednego z najlepszych klubów w Londynie w środku tygodnia a po drugie szampan za darmo :) Z racji mojej pracy przywiązuję duża wagę do tego, jak takie imprezey są zorganizowane. Muszę powiedzieć, że tym razem nie mogłam się do niczego przyczepić. Było po prostu fanomenalnie i każdy drobiazg został dopracowany do perfekcji. Niestety nie miałam ze sobą porządnego aparatu (do mojej torebki zmieściła się tylko szminka i telefon) i zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale zabawa była przednia :)





Friday, 6 April 2012

Leniwy Piątek



Tak się świetnie składa, że Wielki Piątek jest dniem wolnym od pracy w Wielkiej Brytanii. Wielkanoc postanowiliśmy spędzić w tym roku mniej tradycyjnie. Dziś dzielę się z Wami zdjęciami, które zostały zrobione w Londynie. Po prostu leniwy, wolny od pracy dzień w Londynie. Miło jest czasami się poczuć turystą w tym cudnym mieście. 







Wednesday, 14 March 2012

Free Latte



Starbucks sprawił dziś dużą przyjemność wszystkim miłośnikom porannej latte. Od wczesnych godzin porannych do samego południa można było się napić darmowej kawy. Wystarczyło podać swoje imię aby otrzymać "tall latte". Niby taki drobiazg i pewnie nie ma on dużego znaczenia dla kieszeni przeciętnego Londyńczyka, ale to już chyba w naszej ludzkiej naturze, że to co za darmo smakuje nam najbardziej. Zdecydowana większość osób z mojego biura codziennie w drodze do pracy zatrzymuje się w Starbucksie na porannej kawie i nigdy nie towarzyszą temu żadne komentarze. Natomiast dzisiaj wszyscy komentowali smak kawy (a także to jak zostały napisane ich imiona...np Terry zamiast Tarek). No i ten mały drobiazg wprawił nas wszystkich w doskonały nastrój od samego rana. 





Monday, 5 March 2012

Shoes

Designer Fashion, Accessories & More - Shop Online at Selfridges 



Na pewno zgodzicie się ze mną, że butów nigdy za dużo! W Londynie najbardziej rozpoznawalne torby na zakupy są w kolorze zielonym (Harrods) i żółtym (Selfridges). To właśnie ten drugi już jakiś czas temu otworzył największą na świecie galerie z butami. Marzenie nas wszystkich :-) Przedział cenowy jest ogromny. Obok Diora i Prady są też buty z niższej półki cenowej. A zatem każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Ja wybrałam się tam z koleżanką, która jest jeszcze większą miłośniczką butów niż ja. Muszę powiedzieć, ze na początku biegałyśmy po galerii dość chaotycznie, bo chciałyśmy wszystko zobaczyć od razu. Na szczęście po jakimś czasie udało nam się opracować strategię i trochę uspokoić nasze kołatające serca. A po owocnych zakupach (lub samym podziwianiu butów) można napić się herbaty i spróbować bardzo dobrych serów...to był bardzo fajny dzień :-)





















Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

You might also like: